DHI Tekniği

DOĞRUDAN SAÇ İMPLANTASYONU anlamına gelen DHI, saç ekiminde saç köklerinin doğrudan başın örtülmesi gereken nadir veya kel bölgesine tek tek implante edildiği yeni bir tekniktir.

DHI Technique

Saç ekiminde yeni bir boyut kazandıran DHI tekniği bir ekim tekniğidir. Çıkartılan saç folikülleri uçlarındaki iğnelerin içine yerleştirilmekte ve kanal açılmasına gerek kalmadan ekim yapılmaktadır. Kısaca FUE tekniğinin implanter kullanılarak yapılan bir saç ekim modelidir. Her insana hangi saç ekim tekniğinin uygulanacağını tespit etmek de ustalık ve uzmanlık isteyen bir iştir. DHI tekniğine uygunluğunuz muayene esnasında belirlenmektedir.
saç ekimi
Güzellik ritüelleri binlerce yıldır var olmuştur ve çağlar boyunca, insanlar "gençlik çeşmesi" için -sonsuza kadar genç kalmak için yol aradılar. Yüzyıllardır güzelliğin yüzde başladığına inanılır. Bunun üzerine, saç güzelliğinizin ilk fark parçasıdır. Kişiliğinizi geliştirir. Bu görünümünüzün önemli bir parçasıdır ve tüm görünümünüz için sesi ayarlar. Kötü bir saç günü sadece kötü bir gün … Tam saçlı bir kafaya sahip olmanın faydaları emormous vardır. Her şeyden önce, güzelliğinizi artırır ve size güven verecektir. Özelliklerinizi tamamlar ve daha genç görünmenizi sağlar. Bu profesyonel gibi görünmesini sağlayacak ve saç nedeniyle hatırlanacak! Neyse ki, binlerce yıl sonra, güzellik ritüelleri güzellik modern dünyasına kendi yolunu yaptık. Ancak, teknolojideki muazzam gelişmelerle, artık tepenizde tam saçlı bir kafa olması ve sonsuza kadar tadını çıkarmak mümkündür. Günümüzde, yepyeni bir teknik, DHI denilen, mümkün geri kayıp tüyleri almak için yapılan ve bu orever sürecek! Ama nedir bu? Derinlemesine bir göz atalım.

Hizmetlerimiz

    whatsapp