Diş Tedavisi

Dişlerin görünümündeki sorunlar sosyal hayatınızı olumsuz etkileyen önemli bir faktördür.

Diş Tedavisi

Dişlerin görünümündeki sorunlar sosyal hayatınızı olumsuz etkileyen önemli bir faktördür.
Dental-smile
Güldüğünüzde güzel görünen ve uyum içinde ortaya konan dişler, kişisel bakımınızın etkili bir göstergesi olduğu kadar hayatınıza da olumlu bir katkıdır. Büyüleyici bir gülümseme özsaygınızı ve sosyal iletişiminizi önemli ölçüde artırır. Hem iş hayatında hem de özel hayatta başarı ve mutluluğa ulaşmaya katkıda bulunur. Estetik Saç Türkiye ile sağlıklı dişlere ve göz alıcı bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Analiz
Ücretsiz Danışma
Kalifiye Doktorlar
7/24 Ücretsiz Destek
Ev Hizmetleri Gibi Hissediyorum
Kolay ve Uygun Fiyatlı Faturalama

TABLE OF CONTENTS

Diş İmplantları
Türkiye’deki dental implantlar eksik dişlerin yerini almak için popüler ve etkili bir yoldur ve diğer dişlerinizle uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Onlar gülümseme geri için mükemmel bir uzun vadeli seçenektir. Aslında, implantların geliştirilmesi ve kullanımı son 40 yılda diş hekimliğindeki en büyük gelişmelerden biridir. Dental implantlar titanyum ve insan vücudu ile uyumlu diğer malzemelerden oluşur. Bunlar cerrahi olarak üst veya alt çeneye yerleştirilen ve yedek dişler için sağlam bir çapa işlevi gören direklerdir.

Diş Lazer
Diş hekimleri tedavi etmek için lazerler kullanıyor: -Diş çürümesi. Lazerler bir diş içinde çürüme kaldırmak ve dolgu alınması için çevreleyen mine hazırlamak için kullanılır. -Diş eti hastalığı. Lazerler diş etleri yeniden şekillendirmek ve kök kanal prosedürleri sırasında bakterileri kaldırmak için kullanılır. -Biyopsi veya lezyon giderme. Lazerler doku küçük bir parça kaldırmak için kullanılabilir (biyopsi denir) böylece kanser için incelenebilir. Lazerler de ağızdaki lezyonları kaldırmak ve canker yaralarıağrı gidermek için kullanılır. -Diş beyazlatma. Lazerler ofis içi diş beyazlatma işlemlerini hızlandırmak için kullanılır. Diş yüzeyine uygulanan bir peroksit beyazlatma çözeltisi, beyazlatma işlemini hızlandıran lazer enerjisi ile ”aktive edilir’.

Endodontik
Bir kök kanalı onarım ve kötü çürümüş ya da enfekte olur bir diş kaydetmek için kullanılan bir tedaviyöntemidir. Bir kök kanalı işlemi sırasında, sinir ve hamuru kaldırılır ve dişin iç temizlenir ve mühürlü. Tedavi olmadan, diş çevreleyen doku enfekte olacak ve apse oluşabilir. Dişinizi kurtararak, bir endodontist doğal gülümseme tutmak yardımcı olabilir, böylece en sevdiğiniz gıdalar yemeye devam edebilir ve genel sağlığını korumak. Hiçbir şey görünüyor, hissediyor ya da doğal diş gibi işlevleri!

Ortodonti
Ortodonti, yanlış konumlandırılmış diş ve çeneleri düzelten diş hekimliği dalıdır. Birbirine tam uymayan çarpık dişler ve dişler temiz tutmak zordur, diş çürümesi ve periodontal hastalık nedeniyle erken kaybolma riski vardır ve baş ağrısına, TMJ sendromuna ve boyuna yol açabilecek çiğneme kaslarında ekstra strese neden olur. , omuz ve sırt ağrısı. Yamuk ya da doğru yerde olmayan dişler de kişinin görünümünü bozabilir. Ortodontik tedavinin yararları daha sağlıklı bir ağız dahil, daha hoş bir görünüm, ve daha fazla bir ömür boyu sürmesi muhtemeldir dişler.

Diş Beyazlatma
Fırçalama ve diş ipi dişlerinizi parlak, beyaz ve sağlıklı tutmak için günlük yollar vardır. Yine de, eğer gülümsemenizin bir ışıltıdan yoksun olduğunu ya da eskisinden daha sarı olduğunu düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Diş beyazlatma dişleri aydınlatAn ve lekelerve renk değişikliği kaldırmak için yardımcı olur. Büyük ölçüde dişlerinizi nasıl göründüğünü artırabilir çünkü beyazlatma en popüler kozmetik diş prosedürleri arasında yer alıyor. Çoğu diş hekimi diş beyazlatma yapar.

Hollywood Gülümsemesi
Çoğu insan tüm dünya yargıç olmadan yaşam boyunca almak ve fotoğraflarını ayırmak için yönetecektir olsa da, ünlüler mümkün olduğunca çok kişi tarafından görülen kupalar alma banka. Bu yüzden, yüzünüz ortalama bir insandan daha fazla bir kameranın önündeyken, gülümsemenizin beyaz parlak bir parlaklıkla parlamasını istersiniz. Ama bu kozmetik diş hekimliği sadece ünlüler için olduğu anlamına gelmez. İster tv spikeri, ister öğretmen, ister bir borsa simsarı veya kuaför olun, kozmetik diş hekimliği gülümsemenizden yıllar alabilir ve her ünlünün pırıl pırıl bir coşkuyla gösteriş yaptığı çarpıcı gülümsemeyi sağlayabilir.

Hizmetlerimiz

    whatsapp