Kaş Nakli

Kaşlarınıza bakmaya çok önem vermemiş olabileceğiniz varsayılır, ancak kusursuz ve genç bir görünüm sağlamak istiyorsanız, kaşlarınız gerçek yaşınız için çok doğru bir gösterge olabilir.

Kaş Nakli

Kaşlarınıza bakmaya çok önem vermemiş olabileceğiniz varsayılır, ancak kusursuz ve genç bir görünüm sağlamak istiyorsanız, kaşlarınız gerçek yaşınız için çok doğru bir gösterge olabilir.
eyebrow-restoration
Zaman içinde kaşlarımız doğal olarak daha ince hale gelse de, kazalar, yara izi, stres veya hastalık nedeniyle de oluşabilir. Yani yüzünüzün geri kalanı kırışıklıklardan arınmış ve hala taze ve genç bir görünüme sahip olsa bile, kaşları inceltmek eski görünümlü bir yüze neden olabilir. Bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir.

What Is An Eyebrow Transplantation?

Kaş ekimi estetik açıdan en zorlu ameliyatlardan biridir, ancak profesyoneller tarafından yapıldığında etkileyici bir sonuç getirebilir. Gerçek operasyon gerçekleşmeden önce hastaya lokal anestezi verilir. Operasyon sırasında FUE veya DHI teknikleri uygulanmaktadır. Kaş operasyonunun en zor kısmı, greftlere doğru açı ve yön vermek ve hastanın yüz hatlarının geri kalanını tamamlayan doğal görünen kaşların estetik tasarımıdır. Operasyon saç çok kalın kafa derisi nin arkasından küçük bireysel saç folikülleri kaldırma içerir. Greftler aynı zamanda donör alan denir başın arkasından kaldırılır ve daha sonra kel veya daha az saç yoğunluğu olan kaş hattı parçaları nakil. Tüm işlem tamamlandığında, kaş bölgesindeki saçlar hemen uzamaya başlar.

Tüm operasyon 2 ila 4 saat sürer. Bu kadar zaman alınmasının nedeni, her bir saçın çok dikkatli ve hassas bir şekilde kaşın üzerine yerleştirilmesi gerektiği gerçeğidir. Bu yordam ın toplam kurtarma süresi yaklaşık bir hafta sürer, ancak işlemden hemen üç gün sonra işe dönebilirsiniz.

Kaş ekimi kozmetik bir tedavi değildir. Çoğunlukla, eğer izleri varsa ya da kaşlarınızı şekillendirme ile takıntılı olduğu zaman önerilmektedir.

Kaş ekimi güzellik hizmeti olarak kabul edilmemelidir.

Hizmetlerimiz

    whatsapp