Hollywood Gülümsemesi

Saç ekiminin her kel kişinin veya kısmen kel kişinin isteyeceği ilk ameliyat olduğu açıktır.

Hollywood Gülümsemesi

Kliniğimizde harika gülüşler arasında bir zirve olan Hollywood gülümsemesi operasyonları yapıyoruz. Uzman diş hekimlerimiz sayesinde yapılan bu işlem sayesinde kişiler herkes tarafından beğenilen bir gülüşe kavuşuyorlar.
Dental-smile

Gülüş Tasarımı

Hollywood gülümsemesi bir çeşit gülüş tasarımıdır ve uzman hekimlerimizin yaptığı uygulamalar sayesinde dişler, çene ve dudakların gülme anında harika bir uyuma kavuşuyorlar.
Bu uygulamayı birçok ünlü isim yaptırdığı için Hollywood uygulaması adını alıyor. Bizlerde kliniğimizde kişilerin ünlüler gibi harika gülümsemelere kavuşmaları için çalışıyoruz. Bu uygulamada dişlerin güzel görünmesi için yapılabilecek implant vs. uygulamalarını yapıyoruz. Aynı şekilde beyazlatılması gereken dişleri beyazlatıyoruz.
Uygulamanın sonunda dudak, çene ve dişlerin harika bir görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hastalarımız harika bir gülüşe sahip olarak çevrelerindeki kişileri etkileyebiliyorlar. Tamamen steril ortamda yaptığımız uygulamalar sayesinde kişiler kısa sürede sağlıklarına kavuşarak harika gülüşlerinin tadını çıkarıyorlar.

Hizmetlerimiz

    whatsapp