Plastik Cerrahi

Güzellik ve estetik tarih boyunca yaygın ve sık sık konuşulan bir konu olmuştur. Yüzünüzde veya vücudunuzda sizi rahatsız eden ve özsaygınızı azaltan bir kusur varsa, Reina Clinica kendinizi yeniden şekillendirme ve mükemmel bir görünüm elde etme fırsatı sunar.

Plastic Surgery

Güzellik ve estetik tarih boyunca yaygın ve sık sık konuşulan bir konu olmuştur. Yüzünüzde veya vücudunuzda sizi rahatsız eden ve özsaygınızı azaltan bir kusur varsa, Reina Clinica kendinizi yeniden şekillendirme ve mükemmel bir görünüm elde etme fırsatı sunar.
shutterstock_1018180060-2-1024x683-e1568528840123

TABLE OF CONTENTS

Abdominoplasti (TUMMY TUCK)
Aşırı kilolarını karın çizginden çıkarmaya çalıştın ama başaramadın mı? Çeşitli diyetler olmuştur ama bu diyetler hiç yararlı olmamıştır? Ya da belki özellikle göbek bölgesinden biraz kilo vermek umuduyla spor merkezinde saat çok geçirdim? O zaman türkiye'de düz, yakışıklı ve iyi şekilli bir karın almak için karın germe (abdominoplasti) operasyonu düşünmeye başlama nın zamanı geldi…

Liposuction
Liposuction karın, kalça, uyluk, kalça, kol veya boyun gibi vücudun belirli bölgelerinden yağ kaldırmak için bir emme tekniği kullanan bir cerrahi işlemdir. Liposuction da bu alanları şekillendirir. Liposuction için diğer isimler lipoplasti ve vücut şekillendirme içerir.

Burun Estetiği (Burun Estetiği)
Rinoplasti, bazen hastalar tarafından bir "burun işi" veya "burun yeniden şekillendirme" olarak anılacaktır, yüz uyumunu ve burnunuzun oranlarını artırır. Ayrıca burunyapısal kusurları nedeniyle bozulmuş solunum düzeltebilirsiniz.

Meme Büyütme
Meme büyütme, bazen hastalar tarafından bir "meme aug" veya "meme iş" olarak anılacaktır, meme küçültme veya gebelik sonrası kaybedilen meme hacmini geri yüklemek için, meme implantları veya yağ kullanarak içerir, daha yuvarlak bir şekil elde etmek için, ya da doğal meme boyutu asimetrisi geliştirmek.

Göğüs Germe
Bir meme kaldırma, ayrıca mastopexy olarak bilinen, aşırı deri kaldırarak ve yeniden şekillendirmek ve yeni meme kontur desteklemek için çevre doku sıkma göğüsleri yükseltir. Bir göğüs kaldırma daha genç ve uplifted bir meme profili ile rakam gençleştirmek olabilir. Bir kadının göğüsleri genellikle zaman içinde, onların genç şekil ve sıkılık kaybetme değişir.

Facelift
Bir facelift, ya da rittidektomi, yüz ve boyun yaşlanma görünür belirtileri ni iyileştirir cerrahi bir işlemdir. Yüzdeki genç konturların kaybı, cildin incelmesi, yüz yağlarının kaybolması, yer çekimi, güneş hasarı, sigara nın yanı sıra kalıtsallık ve stres gibi çeşitli faktörlere bağlı olabilir. Türkiye'de yüz germe ameliyatı, yüz görünümünü iyileştirmek ve yüz yaşlanma belirtilerini azaltmak isteyen birçok erkek ve kadın birey arasında popüler bir seçimdir.

Dudak Büyütme
Dudak enjeksiyonları veya dudak büyütme size dolgun, dolgun dudaklar verebilir kozmetik bir işlemdir. Her kadın gelişmiş bir güzellik için dolgun dudakları için hayalleri. Türkiye'de dudak enjeksiyonları ile dolgun dudaklara sahip olarak yüz güzelliğinizi tamamlayacak, baştan çıkarıcı ve çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

    whatsapp